PříspěvekPředmět: Celta Vigo   Celta Vigo EmptySun Feb 18, 2007 10:14 pm

maro23

Age : 39

PříspěvekPředmět: hi   Celta Vigo EmptySun Feb 18, 2007 10:14 pm

Celta Vigo stále drží naději na záchranu

Španělská Primera Division měla na programu další zápasy. Ve včerejším utkání překvapivě remizoval Real Madrid, který tak potvrdil velmi nevyrovnané výkony v této sezóně.
Utkání mezi hráči Santanderu a Tarragony se rozhodlo až v závěrečné půlhodině. Nejprve se do vedení dostal poslední tým tabulky, ovšem Santander během několika vteřin srovnal po brance Scaloniho. To hráči Tarragony otřáslo a za dalších sedm minut si vstřelil vlastní branku Matellan. Santander pak přidal ještě dva zásahy, Colsa a Žigič upravili skóre až na konečných 4:1 pro domácí.

Celta Vigo, bojující o záchranu, se v zápase s Pamplonou dostala do vedení již v druhé minutě po trefě brazilského útočníka Baiana a svůj náskok udržela až do konce. V tabulce je tak osmnáctá, ovšem drží kontakt s týmy před sebou, na čtrnácté místo ztrácí jen bod.