FC Chelsea London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FC Chelsea London

Vše okolo fotbalového klubu Chelsea London.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 online

Goto down 
AutorZpráva
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

online Empty
PříspěvekPředmět: online   online EmptyMon Jan 29, 2007 10:00 pm

Tento návod jsem našel při mých toulkách po webu, takže si ho přečtěte pozorně a hurá do toho !!!

Zápasy na internetu – a zadarmo!


* Fotbal, ten televizní je business nutící koncového zákazníka platit. Sice platit, za to co miluje, ale platit poměrně dost. V tomto článku se seznámíte se základem toho, co je potřeba k tomu abyste viděli svůj oblíbený pořad (zápas oblíbeného týmu) a přitom nezaplatili ani „Ň“.


Frank LampardCo je možné vidět? - V našem světe je ještě stále několik zemí, kde nefungují systémy PPV (PayPerView), a navíc je přenos z těchto stanic dostupný jako 'video stream'. Jedná se většinou o stanice z 'dálného' východu. Při hlubším prohledáváni v možnostech daných prográmku sami určitě zjistíte a budete překvapeni, kolik stanic je možno sledovat.

Jaká je kvalita? - Ta je za danou cenu úžasná, na většinu přenosu se dá koukat 'full screen', velkou zodpovědnost na sebe vsak bere Vaše internetové připojení. Důležité u plynulého přenosu je, abyste se na danou stanici koukali v co největším počtu. Nemyslím u počítače, ale pres internet :-) nebudu Vás zatěžovat technikou přenosu, sám nejsem ve věci 100% znalý. Ve zkratce - přenos je na způsob (P2P) - to znáte z torrentu atd. Čím více lidí sdílí danou věc, tím větší šanci máte, že se na Vás taky 'dostane', ale to můžete sami otestovat posléze...

Co k tomu potřebuji? - slušný počítač :-) no, zhruba PIII / AMD K6-II - to by melo být minimum, samozřejmě internet, který umí 0.5Mb/s, a pokud možno poslední aktualizace celého trojlístku Win Media Player, Real Player, WinAmp ...

Buffering - opět není potřeba dlouho mluvit, je potřeba nastavit ve všech prográmcích v jejich nastavení .. u WMP-> 'Buffer 30second of content', u Real Playeru -> 'Buffer up to 30seconds of the clip before playing if needed' .. u českých verzí by v nastavení neměl být problém :-)

Prográmek - pro sledování TV stanic potřebujete šikovný prográmek, jeden z mnoha, ale podle mě ten nejlepší, je TvAnts. Tento prográmek si musíte nainstalovat, žádná záludnost v instalaci však není, prográmek je pochopitelně zcela zdarma. Po instalaci je potřeba, pokud máte ochranu, povolit tomuto prográmku přístup na net, ale to je snad jasný :-)

Jak 'naladit' fotbal? - jakožto fanouškovi Premier League dělám tento článek hlavně kvůli PL. Zjistit jestli daný zapas vysílá TV a – pokud ano – která? Pro mě bylo ze začátku lehce komplikované, ale během pár kliků na netu, jsem našel celkem aktualizované stránky se zápasy a stanicemi které je vysílají. Například jsem si oblíbil server http://www.myp2p.eu/ ale jsem přesvědčen o tom, že existuje spousta dalších...

MyP2P.eu - na těchto stránkách si ukážeme, jak se k 'svému' zapasu dostat. Klikneme si na den, ve který se zápas hraje všední den, sobota, neděle .. po kliku následuje seznam zápasů dosažitelných přes internet, nás zajímá sloupec Vašeho nainstalovaného prográmku (třeba TvAnts), jak sami vidíte, pokud se nějaký zápas dá na netu chytit, TvAnts ho má v 'nabídce' .. teď už jenom stačí kliknout na tlačítko play ve sloupci TvAnts. Po kliku se prográmek sám zapne a následuje načítání stanice. Okno, které po Vás chce UserName a PassWord zavřete stornem :-) načítání trvá několik desítek vteřin, někdy minuty. Proceduru načítání je dobře vidět v kartě Channels, je tam hezky zobrazeno, jak se stanice načítá a začne se zobrazovat po dosažení zhruba 30 %. Často je to delší čekání, ale dost často to taky stojí za to :-) samozřejmě je dobré a i doporučuji, po vypínat všechny prográmky a různé jiné věci, co mají něco společného s internetem. Je potřeba opravdu rychlý, stabilní net, ale tím už dost lidí disponuje... Uvidíte sami.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
 
online
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
FC Chelsea London :: Všeobecne :: Sledování přímých přenosů ZDARMA!!-
Přejdi na: