PříspěvekPředmět: Olympique Lyon   Olympique Lyon EmptySat Jan 27, 2007 8:22 pm

Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Olympique Lyon   Olympique Lyon EmptySat Jan 27, 2007 8:23 pm

Fanúšikovia Lyonu sú nadšení z Baroša
Včerajšie prvé vystúpenie Milana Baroša v dresu Olympique Lyon bolo príliš krátke na to, aby sa ním francúzske média zaoberali na svojich športových stránkach.
Reakcie fanúšikov Lyonu na webových stránkach sú ale až na výnimky skôr priaznivé.
Športový denník L'Équipe poznamenal, že Baroš, ktorý nastúpil v 58. minúte, keď už jeho tím prehrával 0:2, už nemohol veľa zmeniť, ale ukázal zaujímavé momenty a bol užitočný svojou rýchlosťou. Lyon nakoniec prehral 1:2, keď práve Baroš tesne pred koncom premárnil príležitosť k vyrovnaniu.
V reakciách priaznivcov Lyonu na zápas pri zmienke o Barošovi zaznelo, že český hráč nezačal vôbec zle. "Myslím, že Baroš niečo priniesol. Síce nedal gól, ale to je dobré znamenie, pretože Nilmar a Carew ho pri svojich premiérach dali," napísal na webe fanúšik "Clemi", ktorého zjavne obaja spomenutí útočníci v lyonskom drese nezaujali. Dodal, že podľa toho, ako Baroš pracuje s loptou, to vyzerá, že je to dobrý hráč.
"Amish" označil Barošove vystúpenie za jediný malý dôvod k uspokojeniu zo zápasu, v ktorom Lyon nedokázal zvíťaziť už potretí krát za sebou. Baroš podľa neho vyzerá veľmi silný. Fanúšik, ktorý sa podpísal ako "Milan Baros" bolo na ihrisku vidieť "celkom dobrého Baroša, to je dobré znamenie pre budúcnosť".
"Myslím, že Baroš cíti motiváciu, ukázal zaujímavé veci," vyjadril názor podpísaný "superjohn". "Jeho spolupráca s Fredom fungovala dobre. Keď Fred odišiel, trpel viac, ale bojoval. Má naozaj potenciál, ktorý sa dá využiť."
Z tohto tónu vybočil len istý "MASSALIA54", podľa ktorého by klub nemal "vrážať peniaze do vykopávok a nakúpiť skutočných útočníkov, pretože Baroš je manekýn"

baros_milan_repre_Reu
Milan Baroš se v rozhovoru na svých webových stránkách podělil o čerstvé dojmy po přestupu z Anglie do celku francouzského mistra Olympique Lyon. Český útočník byl v dobré náladě a z celého rozhovoru je patrné, jak je štastný, že nekonečné dohady kolem jeho přestupu skončily.
Jeho premiéra v zápase Lyonu s Bordeaux byla fanoušky i odbornou veřejností přijata v podstatě pozitivně a nebýt toho, že zápas skončil pro Lyon porážkou, mohla být nálada stoprocentní.

Milane, jak to jde ve Francii?

Zatím je to všechno v pohodě (smích).

Můžeš srovnat pocity, které jsi měl při odchodu z Liverpoolu a nyní při odchodu z Aston Villy?

Tak určitě, ty pocity byly trochu rozdílné, protože v Liverpoolu jsem strávil krásné chvíle, což se o Aston Ville říci nedá. Teď jsem šťastný, že už je to všechno za mnou a že se konečně můžu soustředit jenom na fotbal. Tady ve Francii, v jednom z nejlepších evropských klubů. Jsem rád, že to takhle dopadlo.
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Olympique Lyon   Olympique Lyon EmptySun Jan 28, 2007 2:07 pm

aj ja som velice šťastny že konečne opustil villu. Dostal sa do týmu ktorý vyhrava pohare a ma šancu zabojovať aj v lige majstrov. Určite sa v tomto tyme baroš predvedie v oveľa lepšom svetle ako vo ville. Tam nedostaval vôbec šance hrať a ked nehrate 10 zapasov a potom dostanete šancu 15 minut do konca zapasu tak sa vam samozrejme nič nedari. Takže neni mu čo zazlievať. Veľa sťastia v novom pôsobisku.
maro23
Admin
Admin
maro23

Age : 39

PříspěvekPředmět: hi   Olympique Lyon EmptySun Jan 28, 2007 7:13 pm

no tady muze ukazat ze to euro nebyla nahoda kdyz bude mit tech sanci vic a je tu stary znamy couch, ktery si ho vytahl i do liverpoolu tak snad bude stary znamy baros

Lyon_Nice_Baros_radost_reuters
Útočník Milan Baroš se hned ve svém druhém utkání za Olympique Lyon dočkal gólové radosti ve francouzské lize. Baroš, který do Lyonu přestoupil v pondělí z Aston Villy, se prosadil ve 40. minutě zápasu proti Nice, ale pětinásobní šampioni a suverénní lídři doma pouze remizovali s předposledním týmem 1:1. Další český reprezentační kanonýr Jan Koller se trefil za Monako podruhé za sebou a knížecí klub díky tomu vyhrál v Sedanu 1:0.
Baroš poprvé nastoupil v základní sestavě Lyonu a na hrotu útoku o sobě díky své aktivitě dával často vědět. Ve 34. minutě ale z dálky sledoval povedený protiútok soupeře, který chytrým obloučkem zakončil Koné. Barošova chvíle přišla za šest minut: Govou jej oslovil ideální přihrávkou před opuštěnou branku a nejlepší kanonýr mistrovství Evropy z roku 2004 mohl slavit svůj první gól v novém působišti.

Vzápětí mohl dokonat obrat v utkání, ale asistent rozhodčího jeho sólo zastavil zdviženým praporkem. Baroš vydržel na hřišti do 73. minuty, tři minuty poté, co dostal žlutou kartu, opustil za aplausu tribun hřiště a jeho místo zaujal Brazilec Fred. Lyon však ze závěrečného náporu nic nevytěžil a ani ve třetím lednovém utkání nedokázal po předchozích dvou prohrách zvítězit.
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Olympique Lyon   Olympique Lyon EmptyFri Feb 02, 2007 11:04 am

ale určite je pre neho dôležite že sa mu hned na začiatku podarilo streliť gol a to mu určite na sebavedomie treba....hned sa pekne upisal po prichode z villi
maro23
Admin
Admin
maro23

Age : 39

PříspěvekPředmět: hi   Olympique Lyon EmptyMon Feb 05, 2007 11:14 am

nejak sem ani necekal ze se tak rychle chyti, ne ze bych mu to nepral ale po tom co se trapil ve ville sem ani nad tim nepremyslil
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Olympique Lyon   Olympique Lyon EmptyTue Feb 06, 2007 9:37 pm

ja som vedel že ten prestup mu pomôže a určite mu to zmeni aj život....... myslim tym že sa zase dostane do hry a bude sa stale zlepšovať.........proste vo ville nedostaval priležitosti a tych 20 minut čo dostal za 8 zapasov mu určite na forme nepridalo, takže nieje očom.... do tymu ho tu chcel sam trener tak určite tu už bude dostavať dostatok priležitosti aby sa ukazal že je platnym hračom pre tym