PříspěvekPředmět: Tottenham   Tottenham EmptySat Jan 27, 2007 8:17 pm

PříspěvekPředmět: Re: Tottenham   Tottenham EmptySat Jan 27, 2007 8:17 pm

"Pitbull" Davids sa vracia do Ajaxu
Holandský stredopoliar Tottenhamu Hotspur Edgar Davids sa dohodol na podmienkach 18-mesačnej zmluvy s Ajaxom Amsterdam.
Holanďan Edgar Davids v drese "kohútov" z LondýnaPodľa Davisovho právnika Roberta Geerlingsa sa však kluby do konca prestupového obdobia ešte musia dohodnúť na detailoch kontraktu.

Tridsaťtriročný Davids začal kariéru v ruku 1991 v Ajaxe, s ktorým v rokoch 1994 až 1996 získal tri ligové tituly, v roku 1992 vyhral Pohár UEFA a v roku 1995 triumfoval v Lige majstrov.

O rok neskôr obliekal dres do talianskeho AC Miláno, odkiaľ odišiel do Juventusu Turín, kde sa v rokoch 1998, 2002 a 2003 tešil z talianskeho ligového titulu.

Holandský reprezentant obliekal i dresy FC Barcelona a Interu Miláno, odkiaľ v roku 2005 prestúpil do Spurs.

PříspěvekPředmět: hi   Tottenham EmptySat Jan 27, 2007 9:11 pm

zajimava doba byla kdyz hral v Juve a ten se ho chtel zbavit kvuli te zrakove vade protoze se asi bal ze by mohl prodelat hodne penez ale zaroven nechtel posilit zadny z italskych velkoklubu no ale asi uz ma nejlespi roky za sebou jestli se jeste nekdy objevi v narodaku tak to bude zazrak
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Tottenham   Tottenham EmptySat Jan 27, 2007 9:14 pm

ale celkom pekny ťah od neho že sa vracia do svojho rodneho klubu a tam skonči karieru

cerny
Brankář Radek Černý se ve 4. kole Anglického poháru objevil v brance Tottenhamu a pomohl mu k vítězství 3:1 nad posledním celkem druhé ligy Southendem Český gólman inkasoval jen z penalty a přispěl k postupu do dalšího kola.
Tottenham získal vedení v prvním poločase, když se prosadil irský útočník Keane. Po změně stran zvýšil Jenas, ovšem Eastwood z penalty snížil, když poslal Černého do opačného rohu branky. Naději však hosté drželi jen chvíli, než se střelou pod břevno prezentoval Egypťan Mido a zpečetil výsledek na 3:1.

Černý, který nastoupil teprve počtvrté v sezoně, si v závěru pohrál s nervy fanoušků, když nejprve udělal kličku dotírajícímu obránci a po následné chybě svého spoluhráče musel předvést parádní zákrok.

Radost z postupu měl také další český brankář Jan Laštůvka, který v dresu Fulhamu uhájil čisté konto v souboji se Stoke City. Fulham zvítězil 3:0, když se prosadila největší tři útočná esa. Nejprve skórovala lednová posila z AS Řím Montella a následně zvýšili McBride a Radzinski.

S pohárem se naopak rozloučil West Ham, který v duelu dvou prvoligových celků nestačil na Watford a prohrál 0:1. Jako jediný se prosadil hostující záložník McNamee.
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Tottenham   Tottenham EmptyFri Feb 02, 2007 10:33 am

Na sklonku zimného prestupového obdobia sa chystá v anglickej Premiership zaujímavý transfer, keď meno bývalého futbalového reprezentanta Teddyho Sheringhama sa skloňuje v súvislosti s návratom do Tottenhamu Hotspur.
Štyridsaťročný veterán padol do oka trénerovi Spurs Martinovi Jolovi a jeho príchod na White Hart Lane je v štádiu rokovania so súčasným Sheringhamovým zamestnávateľom West Hamom United.

Pre Sheringhama by prestup do Tottenhamu, ktorý je jeho "srdcovou záležitosťou", znamenal už tretiu zastávku v klube zo severnej časti Londýna.

Dlhoročný reprezentačný útočník Albiónu (51 štartov) už pôsobil v drese "kohútov" v rokoch 1992-1997, potom zamieril do Manchestru United a do Tottenhamu sa opäť vrátil v sezóne 2001/2002.

Sheringham si v Tottenhame vydobyl povesť kanoniera, keď ho po 236 zápasoch delili iba dva góly od pokorenia 100-gólovej hranice.
maro23
Admin
Admin
maro23

Age : 39

PříspěvekPředmět: hi   Tottenham EmptyFri Feb 02, 2007 10:43 am

tak sheringham je shooter jen aby mu to vydrzelo, preci jenom uz ma tech 40 a to je uz tech zraneni vice no snad mu to vydrzi...
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Tottenham   Tottenham EmptyFri Feb 02, 2007 10:56 am

mno fakt ho velmi obdivujem aj v takom veku ako je teraz on je ešte stale platnym hračom pre tym a stale striela goly :)J))
maro23
Admin
Admin
maro23

Age : 39

PříspěvekPředmět: hi   Tottenham EmptyMon Feb 05, 2007 11:11 am

ale tak furt trha rekordy a to je hlavni...

Manchester City dokázal otočit zápas, Tottenham přestřílel Fulham

V pátém kole FA Cupu se utkali Preston s Manchesterem City. Nepříliš pohledné utkání se odehrávalo zejména ve středu hřiště. Favoritem zápasu byli jednoznačně hosté, ale hráči domácího Prestonu byli rozhodnutí nedat týmu z Premier League ani kousek hřiště zadarmo.
Už v sedmé minutě otevřel skóre prestonský David Nugent a jeho tým tak překvapivě vedl 1:0. Gólová akce vznikla z rohového kopu, který zahrával Danny Pugh. V prvním poločase se ještě ale Manchesteru City podařilo vyrovnat a to díky Michaelu Ballovi. Ve 35. minutě Corradi vystřelil z dálky a odražený míč se dostal na kopačky právě Balla, který se nemýlil a vyrovnal tak skóre na 1:1.

Favorizovaný Manchester City si na trávníku postupně získával převahu. V počtu střel na branku to bylo také jasně znát, ale až v 84. minutě se hosté dokázali dostat do vedení a otočit skóre ve svůj prospěch, když si domácí Matthew Hill nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Manchester City se tak v samém závěru zápasu dostal se do vedení 2:1. Prestonu nezbývalo nic jiného než otevřít obranu a to se jim nevyplatilo. V 90. minutě se Stephen Ireland dostal do zakončení a vsítil třetí branku City.

Čtvrtfinále si zahraje také Tottenham, který zásluhou dvou branek irského útočníka Keanea a bulharského kanonýra Berbatova vyřadil Fulham. Český brankář Jan Laštůvka v brance Fulhamu inkasoval již v šesté minutě po akci, kterou dlouhým nákopem začal jeho brankářský sok Robinson, jenž ani tentokrát do branky nepustil Radka Černého. Míč pak Mido hlavou přiťukl ke Keaneovi, který ranou z voleje trefil přesně roh branky.

Druhá branka byla téměř stejná, Mido opět hlavičkoval a Keane bez přípravy střílel. Fulham se pak snažil snížit, ovšem John ve vyložené šanci přestřelil. A tak udeřilo na druhé straně, když Berbatov nadvakrát překonal Laštůvku, v úplném závěru pak přelstil ofsajdovou past a sám proti českému brankáři nezaváhal, lobem upravil na konečných 4:0 pro Tottenham.