PříspěvekPředmět: Inter Milano   Inter Milano EmptySat Jan 20, 2007 11:38 pm

Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Inter Milano   Inter Milano EmptySat Jan 20, 2007 11:45 pm

mno rekordnu šnuru 12 víťazstiev a prepisanie historie Serie A im už nik nezoberie to už neco ne ??
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Inter Milano   Inter Milano EmptySun Jan 21, 2007 7:45 pm

Ďalšie viťazstvo. Inter zdolal silnu Fiorentinu.

Inter Milan
19': D.Stankovic
24': L.Adriano
71': Z.Ibrahimovic

3 - 1

Fiorentina
5': L.Toni
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7

Age : 34

PříspěvekPředmět: Re: Inter Milano   Inter Milano EmptySun Jan 21, 2007 9:46 pm

Inter Miláno momentálne nedokáže na ceste za obhajobou titulu talianskeho majstra zastaviť nikto.
V 20. kole Serie A zdolali "nerazzurri" silnú Fiorentinu 3:1 a keďže AS Rím si z Livorna odváža iba bod za remízu 1:1, náskok Milánčanov na čele tabuľky narástol na jedenásť bodov. Interu sa podarilo predĺžiť svoju víťaznú sériu na 13 zápasov. Po rýchlom góle útočníka Fiorentiny Lucu Toniho v 5. minúte prišli rýchle odpovede srbského stredopoliara Dejana Stankoviča (13. min) a Brazílčana Adriana (24. min). Výsledok poistil dvadsať minút pred koncom zápasu švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič.

Rimanom praskli v Livorne nervy, okrem stratených dvoch bodov prišli aj o hviezdneho Francesca Tottiho. Kapitán AS sa ešte v 74. min postaral o vyrovnanie, no v nadstavenom čase sa po červenej karte porúčal pod sprchy.

Siena prehrávala s Veronou po polčase 0:1. Toskánsky tím však po prestávke otočil stretnutie za šesť minút zásluhou gólov Antoniniho a Portanovu. V "ostrovnom dueli" medzi sicílskou Cataniou a Cagliari mali navrch hostia zo Sardínie, ktorí zvíťazili 1:0.