FC Chelsea London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FC Chelsea London

Vše okolo fotbalového klubu Chelsea London.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 ==Chelsea London FC==

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7


Poeet p?íspivku : 239
Age : 34
Registration date : 15. 01. 07

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptySat Jan 27, 2007 8:36 pm

Ballack verí, že už je "modrý"
Kapitán nemeckej futbalovej reprezentácie Michael Ballack si myslí, že sa napriek ostrej kritike za jeho nepresvedčivé výkony integroval do tímu anglického majstra FC Chelsea.
"Kolegovia ma uznali a vychádzam s nimi dobre. To je to, čo sa počíta," povedal bývalý hráč Bayernu Mníchov. Komentáre Franza Beckenbauera o tom, že jeho prestup do Anglicka bol chybou, ostro odmietol. "Môžem hovoriť iba za seba. Hľadal som nové výzvy a tie som tu našiel. Rozhodol som sa správne," tvrdí Ballack.

"Mám veľké ciele," tvrdí Nemec, ktorý v 17 stretnutiach v drese Chelsea strelil tri góly. Napriek tomu sa domnieva, že Beckenbauer ho atakoval až príliš tvrdo. "Nechcel som podpísať s Bayernom zmluvu na ďalších šesť rokov," kontruje vyhláseniam prezidenta Bavorov.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz/
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptySat Jan 27, 2007 9:04 pm

no tak tomo hraci bych to pral at prestoupi musi to byt velka zkusenost preci jenom druha italska liga a Premiership je celkem rozdil myslim ze by se tu zlepsoval rychleji ..... a ten Balack no nevim sice jsem cekal od nej trochu vic ale i tak kazdemu chvili trva nez se dostane do top formy ktera je v CFC potrebna stale !!
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptySat Jan 27, 2007 9:18 pm

Drogba: Ševčenko není týmový hráč
Drogba_Didier_reuters
Největší útočné eso londýnské Chelsea Didier Drogba žádá svého ukrajinského kolegu Andreje Ševčenka, aby se stal skutečně týmovým hráčem. Jinak prý nemá v dresu Blues šanci uspět. Ševčenko, který loni přestoupil z AC Milán, zatím nenaplnil očekávání vedení klubu ani kouče José Mourinha a v současnosti si příliš nezahraje.
Drogba je přesvědčen, že tlak, který je na Ševčenka vyvíjen poté, co loni přišel do Chelsea za třicet milionů liber, ukrajinské hvězdě neprospívá. Prý se soustřeďuje jen na to, aby dával góly a nikoli na spolupráci s ostatními.

"Na Ševčenkově straně skutečně necítím snahu spolupracovat," řekl Drogba bulvárnímu listu The Sun. "Myslím si, že jako velký přestupní hit věřil, že musí splatit velkou částku peněz góly - a to za každou cenu. Rád pomůžu, ale pokud dávám, ocenil bych i to, pokud něco dostanu zpět," doplnil.

"S Hernánem Crespem to fungovalo. Ale přiznejme si, že v letošní sezoně už je to jinak. Je to opravdu škoda, protože pokud spolupracujete, mají z toho prospěch všichni. Pokouším se pochopit, v jaké je pozici, a vysvětlit si to. Víme, že nejsme rivalové, protože v útoku je místo pro dva." Podle Drogby by měl Ševčenko myslet v první řadě na tým a až poté na své osobní ambice.

Drogba také podpořil kouče José Mourinha v úsilí sehnat pro Chelsea, jejíž klíčové hráče sužují nebo sužovala zranění, posily. Afričan řekl, že za portugalským trenérem stojí celý tým. "Když Mourinho řekne, že potřebujeme nové fotbalisty, kteří by nám pomohli dosáhnout našich cílů, mluví za všechny hráče. Všichni tu cítíme totéž, co José," doplnil ještě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7


Poeet p?íspivku : 239
Age : 34
Registration date : 15. 01. 07

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyFri Feb 02, 2007 10:34 am

26-ročný obranca Ashley Cole si v stredajšom zápase Premier League s Blackburnom, ktorý obhajca titulu vyhral 3:0, poranil podľa prvých vyšetrení kolenné väzivá. Londýnskemu tímu kvôli zraneniam chýbajú aj obrancovia John Terry, Khalid Boulahrouz a záložníci Joe Cole a Arjen Robben. „Nevyzerá to dobre, Ashley nemôže vôbec chodiť. Chýbať bude zrejme niekoľko týždňov,“ povedal agentúre Reuters tréner José Mourinho. „Musíme ale počkať pár dní, urobiť dôkladnejšie vyšetrenie a potom sa uvidí,“ dodal. Kapitána a stopéra Terryho by ale mal uvítať späť v zostave už v sobotňajšom zápase s Charltonom. Po operácii chrbtice nehral od polovice decembra. „Cez víkend sa vráti. Je to pre nás veľmi dôležitý hráč, bol dlho mimo a je fajn, že sa vracia v čase, keď máme na maródke ďalších hráčov,“ povedal Mourinho. Podľa portugalského trénera Cole určite nestihne prípravný zápas anglickej reprezentácie proti Španielsku, ktorý je na programe budúci týždeň. Ohrozený je dokonca aj jeho štart v marcovom dueli kvalifikácie majstrovstiev Európy proti Izraelu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz/
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7


Poeet p?íspivku : 239
Age : 34
Registration date : 15. 01. 07

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyFri Feb 02, 2007 10:36 am

v poharoch sa shevovi celkom dari len ta liga mu nejak nejde.... domaca vyhra proti blackuburnu z povinnych viťazstiev je za nami, s prehladom 3:0. Zase naš golostroj uradoval a už v 6 minute pri svojej prvej šanci drogba skoroval:)). O dalšie dva goly sa postarali Lampard a Kalou
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz/
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyFri Feb 02, 2007 10:38 am

Židle se pod Jose Mourinhem neustále kýve. O jeho post manažera projevil zájem v poslední době Marcello Lippi. Lippiho láká Premier League a prý o něj právě Chelsea má zájem.
Mourinhovy spory s majitelem klubu Romanem Abramovičem jsou veřejně známy. A ačkoliv oba popírají to, že by trenér klubu odešel, média se o toto téma velmi zajímají a mají jiný názor.

"Jsem si vědom toho, že jsem na seznamu několika velkých klubů, ale především Chelsea. Cením si toho. Vím, že jsem dobrý trenér," říká celkem seběvědomý trenér mistrů světa z Itálie.

Lippi je sice bývalým trenérem italské reprezentace, ale jiné angažmá nemá a ani si ho nehledá. Pokud by, ale přišla nabídka z takového klubu jako je Chelsea, neváhal by ani minutu. "Jsem připravený a odhodlaný jít trénovat Chelsea. Hodně lidí si myslí, že neumím anglicky, ale takoví lidé zapomínají, že fotbal je vícejazyčný, já umím anglicky a francouzsky stejně jako italsky, tak nevím, proč okolí říká, že Chelsea není místo pro mě."
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7


Poeet p?íspivku : 239
Age : 34
Registration date : 15. 01. 07

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyFri Feb 02, 2007 10:41 am

Mno dufam že mourinho po sezone neodijde, ale keby sa tak stalo tak najrealnejšim nastupcom je Hiddink. O nom sa už popisalo a už je to z časti dohodnute,
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz/
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyMon Feb 05, 2007 11:13 am

no mylsim ze po posledni dobe uklidnil tu rozhoupanou zidli pod nim a snad vydrzi myslimj ze je dobry a uz se vzil do tech pomeru na CHelsea
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
maro23
Admin
Admin
maro23


Poeet p?íspivku : 133
Age : 39
Registration date : 31. 10. 06

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyTue Feb 06, 2007 11:15 am

Mourinha rozčílily spekulace, že vystřídá Capella v Realu
Mourinho_reuters
Kouč londýnské Chelsea José Mourinho v sobotu rozčíleně reagoval na informace médií, že chce po sezoně vystřídat na lavičce Realu Madrid současného kouče Bílého baletu Fabia Capella.
Ve španělských médiích se v pátek objevila zpráva, že Mourinho vedl rozhovory o tom, že na konci sezony nahradí na San Bernabeu Itala Capella. O odchodu portugalského kouče z Chelsea se spekuluje po jeho sporech s vedením klubu během lednového přestupního období.

"Takové hry nehraju. Respektuji Capella a (Real) Madrid a s nikým jsem o ničem takovém nemluvil," řekl Mourinho na tiskové konferenci po sobotní ligové výhře týmu nad Charltonem, která znamená, že Blues stáhli náskok vedoucího Manchesteru United na pouhé tři body.

"Pro velký klub jako Real jsou takové hry nedůstojné a já je určitě nehraju. Pokud to dělá někdo jiný, je to jeho věc. Dělám jen to, co chci."

Mourinho také řekl, že kapitán Chelsea John Terry je naprosto zdráv a je připraven nastoupit v dresu anglické reprezentace ve středečním přátelském utkání proti Španělsku. Terry byl mimo hru od prosince, kdy musel na operaci zad. "John je připraven hrát. Deset minut před koncem utkání (proti Charltonu) jsem se rozhodl, že budeme bránit vedení 1:0 a poslal jsem ho na trávník. Ale kdybych potřeboval, aby hrál déle, nechal bych ho."

Podle Mourinha Terry proti Španělsku určitě nastoupí a příští týden už prý odehraje proti Middlesbrough celý zápas. "Měl jsem otevřený rozhovor se Stevem McClarenem (trenérem anglické reprezentace) a mluvili jsme o všem možném. Ví, že je John připraven hrát..."
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz
c-ronaldo7
Admin
Admin
c-ronaldo7


Poeet p?íspivku : 239
Age : 34
Registration date : 15. 01. 07

==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 EmptyThu Feb 15, 2007 8:26 pm

Fakt celkom pekna informacia pre fanušikov chelsea:)))
Kamerunský futbalový reprezentant Samuel Eto'o vyslovil na tlačovej konferencii úradujúceho španielskeho majstra FC Barcelona ostré slová na adresu holandského trénera katalánskeho klubu Franka Rijkaarda.
Image"Je to zlý človek, keď ide po zápase na tlačovú konferenciu a tam vyhlási, že som nechcel hrať," povedal Eto'o a doplnil: "Ide o nedorozumenie dvoch ľudí, ale ja som dostal po ústach. Ak má niečo voči mne, má mi to povedať z očí do očí."

Kamerunský útočník sa v nedeľňajšom zápase Primera división FC Barcelona - Racing Santander (2:0) ťažko vyrovnával s tým, že ho tréner Rijkaard nepostavil na zápas. V Barcelone sa už začína špekuľovať o tom, že posledné vystúpenie Eto´oa voči Rijkaardovi bolo predzvesťou Kamerunčanovho odchodu z katalánskej metropoly. Na jeho služby sa vraj už teší úradujúci anglický šampión Chelsea Londýn.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-chelsea.wz.cz/
Sponsored content





==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ==Chelsea London FC==   ==Chelsea London FC== - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
==Chelsea London FC==
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
FC Chelsea London :: Zahraničné ligy :: Anglicko-
Přejdi na: